< december 2008 | Home | maart 2009 >

Januari 2009 — Via deze nieuwsbrief willen we u op de hoogte houden van producten, aanbiedingen, tips & trucs en andere wetenswaardigheden van iDrukker en iPrinter.
Directie en medewerkers van iDrukker
wensen u het allerbeste voor 2009!
iDrukker kleurt steeds groener Ook bij iDrukker maken wij ons zorgen om het milieu en proberen wij zo groen en duurzaam mogelijk te produceren.

In dit nieuwe jaar hebben wij dan ook weer enkele belangrijke stappen genomen in de groene richting. We hebben ze voor u op een rijtje gezet:

De nieuwe maatregelen:
• Aanschaf chemieloze plaatbelichter
• Drukken op FSC-gecertificeerd papier
--> Op al het machine coated papier
--> Op al het ongestreken papier (offset)
--> Op alle enveloppen
• Alle elektriciteit is 100% groene stroom
• Alle post wordt CO2 neutraal verstuurd

Wat iDrukker al deed aan duurzaam produceren:
• Drukken zonder isopropylalcohol
• Digitaal printen op ozonvrije printer
• Milieuvriendelijke oplosbare inkten
• Scheiden van alle afvalstromen
• Oplosmiddelvrije schoonmaakmiddelen voor de drukpers

Voorbeeldpakket Het voorbeeldpakket van iDrukker en iPrinter is geheel vernieuwd. U kunt nu nog beter zien wat voor effect uw drukwerk op de verschillende papiersoorten heeft. Dit alles netjes samengebonden in een wire-o-binding.
Gratis
Ansichtkaarten
en
Valentijnskaarten
Kijk ook eens op GratisAnsichtkaarten.nl. U kunt hier een ansichtkaart uitkiezen en u krijgt daarvan 20 kaarten gratis toegestuurd.

Nu ook met Gratis Valentijnskaarten
Variabele Data Printing Adresseren, personaliseren, nummeren, barcodes, actiecodes en veel meer. Dat kan allemaal bij iPrinter onder het kopje: Variabele Data Printing.
U ontvangt deze mail omdat u in het verleden drukwerk of een voorbeeldpakket bij iDrukker of iPrinter besteld heeft. Wilt u verder geen nieuwsbrieven meer ontvangen, klik op Unsubscribe.

Deze nieuwsbrief is verspreid door: iDrukker, Postbus 4477, 3006 AL Rotterdam

© 2009 iDrukker. Alle rechten voorbehouden. Genoemde handelsmerken zijn het eigendom van hun respectievelijke eigenaars. Vermeldingen van Product- en bedrijfsnamen van derde partijen zijn uitsluitend bedoeld voor informatieve doeleinden en behoeven geen goedkeuringen of aanbevelingen. De beschikbaarheid van producten en aanbiedingen kunnen zonder nadere kennisgeving gewijzigd worden.